O stredisku

Chata Čučoriedka sa nachádza priamo na lyžiarskom svahu - 30m od lyžiarskeho vleku za obcou Litmanová, v prekrásnej scenérii pohoria Pieniny. Oblasť je vhodná na letnú a zimnú dovolenku.

V zimnej sezóne si môžu prísť na svoje aj nároční lyžiari, ktorí tu môžu využívať zjazdové trate v nadmorskej výške od 690 do 920 m. Sú tu vhodné terény aj na preteky. 

Pri prevýšení 280 m je k dispozícii 5 lyžiarskych vlekov. Ich celková prepravná kapacita je 2000 osôb/hod. Lyžiarske svahy môžu byť tiež umelo zasnežované a osvetlené.


Z vrcholu Fakľovky (945 m) je pekný výhľad na okolitú prírodu a Vysoké Tatry

V stredisku je možnosť stravovacích služieb v štýlovej čajovni goralského typu a bufetu priamo na svahu počas zimnej sezóny. Je tu tiež požičovňa lyžiarskeho výstroja a ski-servis.

Milovníci turistiky odtiaľ môžu podnikať túry po hrebeňoch Pienin. Najbližšie mesto je Stará Ľubovňa, vzdialené len 14 km od chaty Čučoriedka. V okolí je možné navštíviť jeden z najnavštevovanejších hradov na Slovensku – Ľubovniansky hrad. S hradom je spojená expozícia Zamagurskej dediny - skanzen. Ďalšou zaujímavosťou tejto oblasti je destiléria v neďalekom Hniezdnom 16 km, kde môžete absolvovať unikátnu prehliadku výroby tuzemských destilátov. Neváhajte tu tiež navštíviť darčekový obchod s typickými suvenírmi.