Ubytovanie

Vstupná miestnosť
Vstupná miestnosť ponúka priestor na odkladanie lyží, lyžiarok a kočíkov. Súčasťou je sušiak na lyžiarky, vešiaky, police na helmy, stojan na lyže a skriňa. Výhodou je, že podlaha je vytápaná podlahovým kúrením.

Izba Čučoriedka
Izba je vybavená jednou komfortnou manželskou posteľou a dvoma samostatnými posteľami, typu kontinentálnych postelí. Dve komody sú primeraným doplnkom izby. Interier izby je ladený do čučoriedkovej modrej s akcentným doplnením červenej farby.

Izba Lúka
Táto izba je vybavená drevenými posteľami s konfortnými matracmi. Ložka predstavuju jednu manželskú posteľ a dve samostatné postele. Interiér izby doplňujú 2 komody, zrkadlo, a 2 malé vešiaky. Atmosféru tejto izby vytvára zelená s dolnením žletej.

Izba Motýľ
Motýľova izba je vybavená jednou komfortnou manželskou posteľou a dvoma samostatnými posteľami, typu kontinentálnych postelí. Dve komody sú primeraným doplnkom izby. Interier izby je ladený do prírodných farieb s doplnením tyrkysovej.


Spoločenská miestnosť
Príjemnú atmosféru v spoločenskej miestnosti doplňuje krb s akumulačnou jednotkou s výhrevom až 12 hodín. Drevený interiér tejto miestnosti je umocnený pohodlnou pohovkou v modernom ľudovom štýle, kobercom, LCD televízorom a náladovou lampou. Súčasťou tejto miestnosti je aj  detský kútik s kobercom, detský stôl so stoličkami, rôzne hračky, spoločenské hry pre deti a v neposlednom rade úžasný detský indiánsky stan - Teepee, značky Elen Living.

Kuchyňa, barový pult a jedálenský kút
V plne vybavenej kuchyni je k dispozícii mikrovlná rúra, elektrický sporák s indukčnou varnou doskou, horko vzdušná rúra, chladnička s mrazničkou, varná kanvica, veľká myčka, kávovar, tyčový a ručný mixér.

Barový pult doplňujú dve barové stoličky a rádio. V jedálni stojí drevený stôl s lavicou a stoličkami.

Práčovňa
Na prízemí je k dispozícií práčovňa s pračkou a sušičkou.

Kúpeľňa a WC na prízemí
V kúpeľni sa nachádza sprchovací kút, dve umývadla a fén. Podlaha je vytápaná podlahovým kúrením. WC s umývadlom stojí samostatne vedľa vstupnej miestnosti.

Kúpeľňa a WC na poschodí
V kúpeľni sa nachádza sprchovací kút, umývadlo, bidet a WC.

Poznámka
Chata je vykurovaná elektrickými konvektormi, podlahovým kúrením a krbom.
K dispozícií je detská postielka, osušky a ručníky.

Standard Quadruple

Standard Quadruple